Συγκέντρωση έξω από το ΑΤ Αγιών Αναργύρων πραγματοποιούν αυτήν την ώρα μέλη της ΟΓΕ και αριστερές συλλογικότητες, διαμαρτυρόμενοι για την αναλγυσία των αστυνομικών αρχών.
Ο κόσμος κρατώντας πανό, φωνάζοντας συνθήματα αλλά και με μικρό δρώμενο, εκφράσει την δυσαρέσκεια του για το περιστατικό αλλά και για τους χειριμούς των αστυνομικών δυνάμεων.
![](https://www.politic.gr/wp-content/uploads/2024/04/6172444-600x400.jpg)
![](https://www.politic.gr/wp-content/uploads/2024/04/6172445-600x400.jpg)
![](https://www.politic.gr/wp-content/uploads/2024/04/6172419-600x400.jpg)
Δείτε επίσης: Άγιοι Ανάργυροι – Πατέρας 28χρονης: «Ο δολοφόνος δεν πρέπει να ξαναναπνεύσει έξω από τις φυλακές»