Αυτό είναι το πρόγραμμα για τα play off και τα play out

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα των αγώνων για τα play off και play out της Super League με την αυλαία να μας δίνει ντέρμπι… Δικεφάλων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων για τα PLAY OFF:

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 21/3, 15:00

Ολυμπιακός – Άρης 21/3, 17:15

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 21/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 4/4, 15:00

Άρης – Αστέρας 4/4, 17:15

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 4/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Άρης – ΑΕΚ 11/4, 15:00

Αστέρας – ΠΑΟΚ 11/4, 17:15

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 11/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Παναθηναϊκός – Άρης 18/4, 15:00

ΑΕΚ – Αστέρας 18/4, 17:15

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 18/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Ολυμπιακός – Αστέρας 21/4, 17:15

Άρης – ΠΑΟΚ 21/4, 19:30

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 21/4, 21:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 25/4, 15:00

Αστέρας – Άρης 25/4, 17:15

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 25/4, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Άρης – Ολυμπιακός 5/5, 17:15

Παναθηναϊκός – Αστέρας 5/5, 19:30

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 5/5, 21:30

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΠΑΟΚ – Άρης 9/5, 15:00

Αστέρας – Ολυμπιακός 9/5, 17:15

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 9/5, 19:30

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Άρης – Παναθηναϊκός 12/5 19:30

Αστέρας – ΑΕΚ 12/5, 19:30

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 12/5, 19:30

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΑΕΚ – Άρης 16/5, 19:30

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 16/5, 19:30

ΠΑΟΚ – Αστέρας 16/5, 19:30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAYOUTS

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ 20/3, 15:00

Βόλος – ΟΦΗ 20/3, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος 20/3, 19:30

Παναιτωλικός – Λαμία 20/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης 3/4, 15:00

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα 3/4, 17:15

ΑΕΛ – Παναιτωλικός 3/4, 19:30

Λαμία – Βόλος 3/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

Βόλος – Παναιτωλικός 10/4, 15:00

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 10/4, 17:15

Ατρόμητος – ΑΕΛ 10/4, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία 12/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΟΦΗ – Ατρόμητος 17/4, 15:00

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης 17/4, 17:15

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα 17/4, 19:30

Λαμία – ΑΕΛ 19/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός 24/4, 15:00

ΑΕΛ – ΟΦΗ 24/4, 17:15

Ατρόμητος – Λαμία 24/4, 19:30

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος 26/4, 19:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων 8/5, 19:30

Βόλος – ΑΕΛ 8/5, 19:30

Παναιτωλικός – Ατρόμητος 8/5, 19:30

Λαμία – ΟΦΗ, 8/5, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα 15/5, 19:30

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία 15/5, 19:30

Ατρόμητος – Βόλος 15/5, 19:30

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 15/5, 19:30

Δείτε επίσης: ΠΑΟΚ: Εξώδικο στην Ειρήνη Μαρούπα