ΟΦΗ – ΠΑΟΚ 1-3: Άνετα στην Κρήτη – Δείτε τα γκολ (pics & vid)

Aκόμα μια νίκη για τον ΠΑΟΚ, η τέταρτη συνεχόμενη – Έφυγε από την Κρήτη με 3-1 επί του ΟΦΗ

Το σκορ άνοιξε στο 15 ο αφύλακτος Σφιντέρσκι καθώς μετά από σέντρα του Ζιβκοβιτς έκανε εύκολα με το κεφάλι το 1-0.

Οι γηπεδούχοι επιδίωξαν να πιέσουν στο δεύτερο ημίχρονο αλλά ο Κούρτιτς με εξαιρετική εκτέλεση φάουλ στο 58’ έκανε το 0-2. Στο 71 ο Αουγκούστο πήρε την πάσα του Ροντρίγκο Σοάρες, έκανε το 0-3 και κλείδωσε την νίκη για τους φιλοξενούμενους. Στις καθυστερήσεις γράφτηκε το τελικό 1-3 από τον Ναμπί, ο οποίος σκόραρε στην επανεμφάνισή του από τον Οκτώβριο του 2020.