Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας με ντέμπι ΠΑΟΚ Β’ – Ολυμπιακός Β’

Πολύ ενδιαφέρον πρόγραμμα έχει το σημερινό τηλεοπτικό αθλητικό μενού, με τον ΠΑΟΚ Β’ να φιλοξενεί τον Ολυμπιακό Β’ στο γήπεδο του Μακεδονικού.

08:25 Eurosport 2 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:55 Eurosport 1 Δίαθλο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:00 Eurosport 2 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:45 Eurosport 1 Δίαθλο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:55 Eurosport 2 Ελεύθερο Σι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

13:35 Eurosport 1 Πατινάζ ταχύτητας μικρής πίστας Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 Novasports Prime Μονακό – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αστάνα VTB United League Μπάσκετ

14:30 Novasports Start Γκενκ – Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 5HD Αννόβερο – Ντάρσταντ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ Β’ – Ολυμπιακός Β’ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αλαβές – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

15.30 Novasports 6HD Μαρία Σάκκαρη-Κονταβέιτ- Ανέτ Κονταβέιτ Τελικός Τουρνουά Αγίας Πετρούπολης Τένις

15:30 Novasports 4HD Βάαλβαϊκ – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τζένοα – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βερόνα – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Έμπολι – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιούκαστλ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρνλι – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Άσκολι – Κόμο Serie B Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς-Φελίξ Οζέ-Αλιασίμ Τελικός Ρότερνταμ Όπεν Τένις

16:55 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ξάνθη – Πιερικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Λεβάντε – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

17:25 Eurosport 2 Κλασικός Αλμερία Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

17:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Τβέντε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 5HD Μπορντό – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 6HD Αρμάνι Μιλάνο – Πέζαρο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λέστερ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σασουόλο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 Novasports Start Κλαμπ Μπριζ – Σαρλερουρά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:00 Eurosport 2 PGA Tour Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 Τένις

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2022 Argentina Open Τένις

21:45 Novasports 2HD Μετς – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Εσπανιόλ – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βιζέλα – Ζιλ Βισέντε Liga Portugal  Ποδόσφαιρο

Δείτε επίσης: Ενας νεκρός από επεισόδια στο Σάο Πάολο