Σήμερα ολοκληρώνεται η μεταγραφή του
Αρκετά…δύσκολη είναι η μετάβαση του Φιλίπε Σοάρες στη Θεσσαλονίκη για λογαριασμό του ΠΑΟΚ λόγω της κακοκαιρίας που πλήττει τη χώρα, αφού ο ποδοσφαιριστής από χθες έχει καθηλωθεί στην Αθήνα.
Αρχικά πέταξε από τη Λισαβόνα στην Αθήνα, ωστόσο έμεινε στην πρωτεύουσα αφού η χιονόπτωση δεν επέτρεψε στο αεροπλάνο να απογειωθεί για τη Θεσσαλονίκη. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να μείνει στο «Ελευθέριος Βενιζέλος» ωστόσο σήμερα αναμένεται να τελειώσει η ταλαιπωρία του.
Η άφιξη του Φιλίπε Σοάρες στην Θεσσαλονίκη, θα βάλει στην τελική ευθεία την μετακίνησή του από την Μορεϊρένσε στον ΠΑΟΚ, αφού ο Δικέφαλος ήρθε σε συμφωνία με τους Πορτογάλους σε ένα deal που αγγίζει τα 3 εκατ. ευρώ.
Δείτε επίσης: Σεβίλη: Συμφώνησε με Γιουνάιτεντ για τον Μαρσιάλ
- Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν! (ps,vs)
- Ο Εμανουέλ Μακρόν κηρύσσει την έναρξη των 33ων Ολυμπιακών Αγώνων στο Παρίσι
- Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο Σημαιοφόρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες: Μια Στιγμή Υπερηφάνειας
- Ανάληψη Δράσης: Πυρκαγιά στα Καλύβια Θορικού Εντοπίστηκε και Τέθηκε Υπό Έλεγχο από Αεροσκάφος Drone της Πυροσβεστικής σε Ελάχιστο Χρόνο
- Η Υψηλή Τιμή των Μιλγουόκι Μπακς προς τον Υπέροχο Γιάννη Αντετοκούνμπο