Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας (4/12)

Γεμάτο είναι το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα της τηλεόρασης, με τις αναμετρήσεις να καλύπτουν όλα τα γούστα των τηλεθεατών.

Αναλυτικά το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα:


09:50 Eurosport 1
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

10:55 Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Γκαζιαντέπ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:20 Eurosport 1
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

12:30 ΕΡΤ3
Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΣΕ Δούκα Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

12:50 Eurosport 2
Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

13:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Κρίλια Σοβέτοφ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:50 Eurosport 1
Έστερσουντ | Γυναίκες Δίαθλο

14:00 Novasports 6HD
Ρωσία – Γερμανία Davis Cup by Rakuten 2021 Τένις

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 2021 Τζέντα, Σαουδική Αραβία – 1ος αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD
Κόβεντρι – Γουέστ Μπρομ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:40 Eurosport 1
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

14:45 ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1
Αιγάλεω – Ηρόδοτος Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 UK
Championship Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:45 Eurosport 1
Βορινό σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μίλαν – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ Sports 2 – COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1, Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

16:10 Eurosport 1
Δίαθλο Έστερσουντ | Άνδρες Δίαθλο

16:30 Novasports News
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start
Χόφενχαϊμ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD
Μάιντς – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD
Άουγκσμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD
Λεβερκούζεν – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γουλβς – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Νιούκαστλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σαουθάμπτον – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Απόλλων Πάτρας – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3
Εργοτέλης – Παναθηναϊκός Β’ Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλος ΝΠΣ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD
Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

17:30 Eurosport 1
Άλμα με σκι, Βίσλα | Άνδρες Σκι

18:30 Eurosport 2
Στίμποουτ Σπρινγκ | Άνδρες και γυναίκες Σνόουμπορντ

18:55 ΕΡΤ2- COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας Κατατακτήριες Δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ρόμα – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3
Κηφισιά – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

19:15 Eurosport 1
Άλμα με σκι Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
ΟΦΗ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Γέοβιλ – Στίβενεϊτζ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2
Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Άνδρες Σκι

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Γιορκ Νικς – Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

20:00 Novasports 2HD
Λιλ – Τρουά Ligue 1 Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

20:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 2021 Τζέντα, Σαουδική Αραβία – 2ος αγώνας

20:45 Eurosport 1
Champions League Track Ποδηλασία

21:00 Novasports 4HD
Μπρέσια – Βενέτσια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ Sports 2
Champions League Track, Λονδίνο Ποδηλασία

21:30 Eurosport 2
Αλπικό Σκι Λέικ Λουίζ | Γυναίκες Σκι

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ράιν Νέκαρ – Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD
Ζανκτ Πάουλι – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Νάπολι – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Λανς – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πάκος Φερέιρα – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 2 UK
Championship Σνούκερ

Δείτε επίσης: Μακέντα: «Ανυπομονώ για το ντέρμπι με τον ΑΕΚ»