ΙΝΤΙΜΕ SPORTS

ΟΦΗ και Ατρόμητος έμειναν στο 1-1

Έπειτα από ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι, ΟΦΗ και Ατρόμητος έμειναν στο 1-1 στην αναμέτρηση που διεξήχθη στο «Γεντί Κουλέ».

Οι φιλοξενούμενοι που μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι κατάφεραν να προηγηθούν στο 33’με ένα ακόμη τέρμα που σημείωσε ο Κουλούρης, όμως δεν διατήρησαν το προβάδισμα για πολύ.

Τέσσερα λεπτά αργότερα ο Νέιρα με όμορφη προσπάθεια διαμόρφωσε το τελικό 1-1. Να σημειωθεί ότι στο παιχνίδι συμμετείχε από την αρχή και ο Αμρ Ουάρντα ο οποίος μάλιστα στο πρώτο ημίχρονο, πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση.

ΟΦΗ (Νίκος Καραμπετάκης): Στρέζος, Μπράουν, Μιχόγεβιτς, Ποτουρίδης, Γιαννούλης, Νάστος, Μεγιάδο, Ναμπί, Κοροβέσης (66′ Ντίνας), Νέιρα, Γιακουμάκης.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Νταμίρ Κάναντι): Μέγερι, Κιβρακίδης (44′ λ.τρ. Νάτσος), Χατζηισαΐας, Ρισβάνης, Σάκιτς, Μάντσον, Μπουσουλάτζιτς, Καρασαλίδης, Μπρούνο (65′ Ενσικουλού), Ουάρντα, Κουλούρης..